ROBOTEX TÜRKİYE AİLESİNDE GÖNÜLLÜ OLARAK YERİNİZİ ALIN

Gönüllü ekibimiz Robotex Turkiye Ailemizin kalbidir.

Etkinliklerimizin tamamını gönüllülerimizin özverili emek ve destekleriyle hayata geçiriyoruz. Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası tüm etkinliklerimizin planlama, tasarım, uygulama ve değerlendirme gibi tüm aşamalarında gönüllülerimizin üstün yetenek ve görüşlerinden faydalanıyoruz. Bu sebeple etkinliklerimizin başarısı Gönüllülerimizin başarısından kaynaklanmaktadır.

  • – Robotik alanına ilginiz varsa ,iletişim yeteneğinize güveniyorsanız, zamanınızı ve yeteneklerinizi bizimle paylaşmak istiyorsanız , kapılarımız size ardına kadar açık !
  • – Robotex Turkiye Festival etkinliğinde geri planında işlerin nasıl yürüdüğünü merak ediyor musunuz ? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz.
  • – Gönüllü olarak bize katılırsanız , robotik yarışmasının nasıl organize edildiğini gözlemleme ve birinci elden deneyimleme fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • – Robotik alanında çalışan kişilerle tanışacak ve Robotex ailesinin bir üyesi olma şansını elde edeceksiniz.
  • – Her bir gönüllümüz Robotex International ‘ın robotik ve teknolojiyi dünyadaki herkes için daha ulaşılabilir hale getirmek misyonunda önemli bir yer alacaktır.
  • – Gönüllülerimiz organizasyon komitemizin ihtiyaç duyduğu çeşitli ekiplerde görevlendirilecektir.

Kimler Gönüllü Olabilir?

  • – 18 yaşından büyük, teknoloji ve bilime meraklı, çağın gereksinimlerine uygun teknoloji geliştirme amacındaki gençleri doğru yönlendirerek katkı sunmak isteyen herkes Robotex Türkiye Ailesi gönüllüsü olabilir.
  • – 18 yaşın altında gönüllü olmak isteyenler [email protected] e-posta adresinden bilgi alabilir.
  • – Gönüllüler ilgi duydukları ve daha faydalı olabileceğini düşündüğü alanlardaki gönüllülük faaliyetlerini takip edebilir ve etkinliklerimize destek verebilirler. Bazı gönüllülük faaliyetlerimiz için özel bir gönüllü eğitimine ihtiyaç duymaktadır. Eğitimlerimiz yüz yüze ya da çevrimiçi olarak yapılmaktadır. Sitemizden duyurularımızı takip edebilirsiniz.

Gönüllülerimiz Robotex Türkiye Ailesine Hangi Alanlarda Destek Sağlayabilir?

Etkinlik Gönüllüleri: Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası Robotex etkinliklerimizin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için farklı farklı gönüllük alanlarımız mevcuttur. Hakem, jüri, gözlemci ve gönüllü olarak farklı görev alanlarında Etkinlik Gönüllümüz olarak bizlere destek verebilirsiniz. Başvuru işlemi sırasında ilgi ve bilginize göre bu alanlardan birini seçebilirsiniz.

Teknik Destek Gönüllüleri: Robotex Türkiye Ailesi’ni mevcut kategorilerde robot ve projelerini geliştirmeleri için yüz yüze yada çevirim içi workshoplar hazırlayabilir, eğitim videoları çekebilir, topluluğumuzun gelişmesi ve turnuva kategorilerinin yenilerinin oluşturulmasında bizlere gönüllü olarak destek verebilirsiniz.

Medya Destek Gönüllüleri:Robotex Türkiye Ailesi’ni gelişmesine destek sağlayacak Ulusal, yerel ve sosyal medya kanallarında vizyon ve misyonumuzu destekler paylaşımlar yapabilirler.

Gönüllü Olun